Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Dożynki Wojewódzkie 2021

Marszałek Województwa Łódzkiego informuje,  że tegoroczne Dożynki Diecezjalne Diecezji Łódzkiej i Dożynki Wojewódzko-Powiatowo-Gminne odbędą się 22 sierpnia w Rogowie na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego – Leśny Zakład Doświadczalny w  Rogowie, w powiecie brzezińskim.

“Już dziś pragnę zaprosić do uczestnictwa ze stoiskiem promującym Państwa Powiat. Jednocześnie proszę o zgłoszenie delegacji z wieńcem dożynkowym reprezentującej Powiat do uczestnictwa w uroczystości i konkursie na: Najpiękniejszy Wieniec Województwa Łódzkiego.
Ponadto zapraszam Koła Gospodyń Wiejskich z Państwa terenu do udziału w konkursach kulinarnych na: Wytrawne smaki Łódzkiego, Słodkie smaki Łódzkiego i Wigilijne smaki Łódzkiego, oraz do uczestnictwa w strefie wystawienniczej. Dla reprezentacji KGW zapewniamy namioty z wyposażeniem.

Zgłoszenia do udziału w części wystawienniczej  przyjmowane będą w terminie do 30 lipca 2021 roku.

Regulamin – konkurs na wieniec dożynkowy
Regulamin – konkurs kulinarny

formularz zgłoszeniowy
karta zgłoszeniowa

plakat
Ramowy program

Back to top
Skip to content