Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Dzień Dawcy Szpiku podczas 20. Dnia Nowalijki

20. Dzień Nowalijki to niewątpliwie czas zabawy i relaksu, ale zawsze jest dobry moment, aby zrobić coś dobrego. Ten moment będzie właśnie podczas sobotniego wydarzenia, ponieważ na stanowisku GOPS będzie można się zarejestrować jako dawca szpiku.
Rejestracja będzie możliwa:
20. Dzień Nowalijki (6 czerwca 2026), w godzinach 15:00 – 19:00 – Park Miejski w Piątku – stoisko GOPS
Bycie zarejestrowanym jako dawca szpiku to często jedyna szansa dla drugiej osoby na przeżycie, w sytuacji, gdy nie można znaleźć dawcy szpiku w rodzinie osoby chorej. Stoisko GOPS będzie również warto odwiedzić ze względu na inne atrakcje przygotowane dla uczestników, w tym konkursy dla seniorów. Zapraszamy!
Back to top
Przejdź do treści