Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Gminne eliminacje 45. edycji konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”

W czwartek, 31 marca w sali OSP w Piątku obyły się gminne eliminacje 45. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Wzięło w nich udział 21 uczestników ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu gminy Piątek. Turniej przebiegał pod czujnym okiem jury w składzie: Bogusław Foks – Przewodniczący, Katarzyna Gałązka – Sekretarz i Janina Wejt-Świątkiewicz – Członek i Damian Fiks – Członek.

W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:
I grupa wiekowa (uczniowie klas I-VI szkół podstawowych):
1. Jolanta Janczak
2. Jakub Kacprzak
3. Amelia Tadeusiak
4. Maksymilian Gorący
5. Fabian Borek

II grupa wiekowa (uczniowie klas VII-VIII) szkół podstawowych:
1. Jan Piech
2. Piotr Pałka
3. Kazimierz Garus
4. Mikołaj Niewiadomski
5. Szymon Woźniak

III grupa wiekowa (uczniowie szkół ponadpodstawowych)
1. Bartosz Kamiński
2. Bartłomiej Matusiak
3. Damian Bińkowski
4. Łukasz Bieda
5. Adam Romaniak

Uczestnicy konkursu, którzy w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli miejsca na podium otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Piątek, zaś pozostali uczestnicy – gadżety promocyjne. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Uczniowie, którzy zajęli 1 i 2 miejsca będą reprezentować Gminę Piątek na szczeblu powiatowym Turnieju. Życzymy powodzenia!

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content