Happy Bus przyjeżdża do Piątku

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do Happy Busa, który w Piątku zaparkuje w dniach 14-16 lipca 2019 r.

Happy Bus to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Dzieciom z Łodzi. Główną atrakcją akcji jest duży autobus Ikarus, który przerobiony został na mobilny plac zabaw. Autobus nie jest jednak jedyną atrakcją. Towarzyszą mu dmuchańce, trampoliny oraz inne aktywności, jak: malowanie twarzy, kącik plastyczny, plecenie afrykańskich warkoczyków, organizowanie gier, zawodów sportowych, pokazów filmów i wiele wiele innych.

Dziećmi opiekują się Wolontariusze z Polski i zagranicy, którzy uczą je języka angielskiego. Na przystankach odbywają się warsztaty, których celem jest edukacja w kwestii bezpieczeństwa dzieci na wsi, ich zdrowia oraz higieny.
Zapraszamy na boisko ZSMR w Piątku, gdzie Happy Bus zaparkuje w dniach 14-16 lipca. 

program

Back to top