Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Pracownik ZUS pomoże założyć konto na PUE ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych prowadzi kampanię informacyjną, której działania są realizowane w związku z ustawowym obowiązkiem posiadania przez każdego płatnika składek od 1 stycznia 2023 r. profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

Do tej pory obowiązek posiadania profilu na PUE ZUS mieli płatnicy rozliczający składki za więcej niż 5 osób. Po zmianach obowiązek ten dotyczy wszystkich przedsiębiorców – także właścicieli małych firm, czyli zatrudniających do 5 pracowników oraz tych, którzy płacą składki tylko za siebie.

Informujemy, że w piątek 2 grudnia w godz. 8:00 – 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Piątku będzie pełnił dyżur pracownik ZUS, który będzie:

  • zakładał konta na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS,
  • udzielał pomocy przy logowaniu na PUE ZUS,
  • udzielał informacji na temat funkcjonalności PUE ZUS,
  • udzielał informacji z zakresu emerytur i rent oraz świadczeń dla rodzin

UWAGA!
żeby założyć konto na PUE – nie zapomnij zabrać dowodu osobistego i telefonu komórkowego

Informacja o obowiązkowym profilu na PUE, jest główną informacją na www.zus.pl.

Plakat PUE

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content