Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Konkurs fotograficzny Zatrzymane w kadrze – „Piękno naszej małej ojczyzny”

Gminny Ośrodek Kultury w Piątku zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Piątek oraz zainteresowanych pasjonatów fotografii, do udziału w Konkursie Fotograficznym Zatrzymane w kadrze – „Piękno naszej małej ojczyzny”.

Przedmiotem konkursu jest autorska fotografia przedstawiająca miejsca atrakcyjne przyrodniczo, miejsca ciekawe krajobrazowo i turystycznie, zabytki oraz obiekty charakterystyczne (np. kapliczki, centra wsi, obiekty użyteczności publicznej i inne) za pomocą fotografii.  Wykonana fotografia ukazująca piękno, klimat i charakter Gminy Piątek powinna wywoływać pozytywne skojarzenia z gminą, stanowić jej wizytówkę, zachęcać turystów do odwiedzenia gminy i czynnego wypoczynku na jej terenie.

Termin nadsyłania prac: do dnia 31 sierpnia 2018 r.

Konkurs realizowany jest w ramach obchodów 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Gminie Piątek.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu.

Regulamin konkursu fotograficznego

Back to top
Skip to content