Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Konkurs grantowy na półroczne działania osób w wieku 13-19 lat

Szanowni Państwo!
16 sierpnia ogłoszony został  Regionalny Konkurs Grantowy – to szansa dla bibliotek i domów kultury na dotację w wysokości do 8 500 zł. Dotacja przyznawana jest na półroczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Aplikować można do 25 października br., a same projekty powinny być realizowane pomiędzy

1 lutego a 31 sierpnia 2019 roku.

Konkurs skierowany jest do:
– powiatowe, miejskie i gminne biblioteki,
– miejskie i gminne domy kultury,
– organizacje pozarządowe (zarejestrowane w formie stowarzyszeń i fundacji w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez Starostów),
– Ochotnicze Straże Pożarne,
– nieformalne grupy dorosłych.

Sam konkurs ogłoszony został w ramach Programu „Równać Szanse 2018”, a na stronie www.rownacszanse.pl znajdują się wszelkie niezbędne informacje.

Zapraszamy też do kontaktu z naszym Partnerem Regionalnym – Towarzystwem Alternatywnego Kształcenia z Opola, które organizuje konkurs na terenie województwa łódzkiego i chętnie odpowie na dodatkowe pytania.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem:
rownacszanse@pcyf.org.pl lub telefonicznie: (22) 826 10 16.

Back to top