Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Konkurs plastyczny „Piękno Środka Polski”

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z Gminy Piątek do wzięcia udziału w gminnym konkursie plastycznym „Piękno Środka Polski”. Pokażcie nam ciekawe miejsca, zabytki, imprezy i inne obrazy, które waszym zdaniem są charakterystyczne w Gminie Piątek. Termin dostarczenia prac do 31 sierpnia 2018 r.

Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach wiekowych:

I kategoria – przedszkolaki 5-6 latki
II kategoria – uczniowie szkół podstawowych klas I-III,
III kategoria – uczniowie szkół podstawowych klas IV-VI,
IV kategoria – uczniowie szkół podstawowych klas VII-VIII i klas gimnazjalnych.
Praca plastyczna powinna być związana tematycznie z Gminą Piątek. Tematem pracy mogą być charakterystyczne miejsca, zabytki, imprezy i inne obrazy miasta i gminy Piątek. Format pracy dowolny, technika plastyczna – dowolna.

1. Prace konkursowe należy nadesłać lub dostarczyć osobiście wraz z oświadczeniem (załącznik nr 1) do 31 sierpnia 2018 r. na adres Gminny Ośrodek Kultury w Piątku, ul. Strażacka 3, 99-120 Piątek lub dostarczyć osobiście do Gminnego Ośrodka Kultury w Piątku (od wtorku do piątku w godzinach: 15.00 – 18.00).

2. Zapraszamy do wzięcia udziału i uprzyjemnienia sobie wypoczynku letniego.

Regulamin konkursu plastycznego

 

Back to top
Skip to content