Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Konsultacje projektu Lokalnej Strategii Rozwoju

Szanowni Państwo
W związku z trwającym procesem tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023–2027 zapraszamy mieszkańców, jednostki samorządu terytorialnego, podmioty ekonomi społecznej, organizacje pozarządowe, podmioty gospodarcze oraz wszystkie osoby zainteresowane rozwojem gmin z terenu działania LGD „POLCENTRUM”, do konsultacji projektu Lokalnej Strategii Rozwoju.
Konsultacje projektu LSR rozpoczęły się w dniu 19 maja 2023 r.  i potrwają do 26 maja 2023 r. W Biurze LGD można zapoznać się z projektem Lokalnej Strategii Rozwoju LGD „POLCENTRUM” na lata 2023-2027 i wnieść swoje uwagi.
Wszystkie najnowsze informacje w zakresie tworzenia LSR znajdziecie Państwo również na naszej stronie www.polcentrum.pl, w zakładce „Przygotowanie LSR 2023-2027”.

Translate/Перекладач
Skip to content