Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Księgowość dla organizacji i stowarzyszeń

Informujemy, że planowane jest zorganizowanie jednodniowego, bezpłatnego szkolenia dla osób zajmujących się księgowością w organizacjach i stowarzyszeniach działających na terenie gminy Piątek.

Szkolenie odbędzie się w Piątku. Podczas szkolenia przerwa obiadowa z posiłkiem. Termin zostanie ustalony po zapisaniu się min. 10 osób. Tematyka to zagadnienia związane z księgowością w organizacjach. Organizator szkolenia OPUS/LGD POLCENTRUM.

Zachęcamy wszystkie stowarzyszenia, organizacje, koła gospodyń do udziału w szkoleniu.
Zapisy prowadzi p. Agata Mrulewicz – Urząd Gminy Piątek, pok. nr 12.  Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, organizację, nr telefonu kontaktowego można również przesyłać mailem na adres: promocja@ugpiatek.pl

Back to top