Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Moje miejsce na Ziemi – konkurs grantowy dla organizacji pozarządowych

Ruszył nabór do drugiej edycji programu dla społeczności lokalnych – „Moje Miejsce na Ziemi”. Do 9 września organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe z całej Polski mogą składać wnioski o dofinansowanie pomysłów na działania w swoich małych ojczyznach. Budżet programu to aż 2 miliony złotych.

Organizacje pozarządowe, szkoły, przedszkola, biblioteki czy instytucje kultury wnioskować mogą o grant w wysokości 4 000, 7 500, 10 000 i 15 000 złotych. Projekty dotyczyć muszą jednego z sześciu tematów: ekologia, sport, promocja zdrowego trybu życia, przeciwdziałanie wykluczeniu, bezpieczeństwo czy zachowania dziedzictwa historycznego oraz rozwoju edukacji, kultury i sztuki. Inicjatywy muszą być realizowane pomiędzy 1 października 2019 r. a 14 czerwca 2020 r.

Regulamin programu Moje miejsce na Ziemi – II edycja – 2019

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK
1. Wniosek można złożyć wyłącznie przez formularz online.
2. Aby złożyć wniosek należy założyć konto w GENERATORZE WNIOSKÓW, podając swój NIP: https://grantydarserca.orlen.pl
3. Instrukcja założenia konta w GENERATORZE WNIOSKÓW
Instrukcja do złożenia wniosku – organizacje
4. Po stworzeniu konta i uzupełnieniu danych należy zalogować się do systemu, wybrać program „Moje miejsce na Ziemi” i złożyć wniosek.
5. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: mojemiejsce@orlen.pl lub telefonicznie, codziennie w godz. 10.00 – 14.00 pod numerem 665 560 237

FAQ – Najczęściej zadawane pytania – Moje miejsce na Ziemi – II edycja

Back to top