Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Na Centralne Targi Rolnicze ze Stowarzyszeniem Sołtysów

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy po raz kolejny grupy zorganizowane do udziału w  Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie
PTAK WARSAW EXPO  w dniach 01.02-03.02 2019r.

Poprzednie edycje Centralnych Targów Rolniczych w Ptak Warsaw Expo cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Również w tym roku podjęliśmy współpracę z CTR i będziemy zgłaszać grupy osób chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Grupy zgłoszone przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów (na naszym druku zgłoszenia-w załączeniu) otrzymają podwojoną stawkę dofinansowania przejazdu określoną w załączonej tabeli.

W załączeniu przesyłam niezbędne dokumenty. Druk zgłoszenia należy przesłać do nas na adres biuro_kss@wp.pl  i do Organizatora na adres: a.buza@warsawexpo.eu , szczegóły podane w piśmie.

Zgodnie z regulaminem termin nadsyłania zgłoszeń by móc ubiegać się o dofinansowanie upływa 13 stycznia, wdzięczni będziemy za przesłanie wcześniej informacji mailowej (na adres zwrotny) czy są Państwo zainteresowani ofertą i podejmują się organizacji wyjazdu, ułatwi nam to koordynację wspólnych działań.

Zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia grup wraz z wstępną listą uczestników, gdyż zgłoszenia dot. zwrotu dofinansowania przyjmowane będą do wyczerpania budżetu!

Oczywiście na miejscu czekać będzie na Państwa wiele atrakcji.
W razie pytań proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny 797 901 114

Monika Kosmalska
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

CTR 2018-Zaproszenie
Formularz zgłoszenie uczestnictwa CTR 2018 z KSS
Lista uczestników wyjazdu na CTR 2018
Regulamin dofinansowania CTR 2018
Stawki dofiansowania CTR 2018

Back to top