Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogródek edukacyjny – konkurs dla szkół i przedszkoli

Marszałek województwa łódzkiego zaprasza do udziału w konkursie dla szkół podstawowych i przedszkoli „Ogródek edukacyjny”.

Zadanie polega na przesłaniu emaila zawierającego opis podjętych działań, które zmieniły wygląd terenów zielonych przy danej placówce oświatowej, działań w zakresie edukacji przyrodniczej oraz od 3 do 5 zdjęć przedstawiających wykorzystanie przestrzeni zielonych na cele edukacyjne w szkole lub przedszkolu.

Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”. Jego celem jest popularyzacja wiedzy ogrodniczej i ekologicznej wśród mieszkańców Łódzkiego i zachęcanie ich, a także samorządów, do aranżacji terenów zielonych: parków, skwerów, alei kwietnych czy ogrodów deszczowych.

Prace można przesyłać do 4 listopada. Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej: https://wlop.gmsynergy.com.pl/

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content