Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Partnerstwo publiczno-prywatne w pigułce – webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Partnerstwo publiczno-prywatne w pigułce”. Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z charakterystyką partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP).
Najbliższe webinarium odbędzie się 29 czerwca 2022 roku w godz. 9:00 – 11:30 (rekrutacja do 27.06.2022 r.).

program

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział” na stronie Webinarium pn. „Partnerstwo publiczno-prywatne w pigułce” – RPO WŁ 2014-2020 (lodzkie.pl).
Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content