Rada Gminy

Categories:

Mirosław Żurek

Okręg wyborczy nr 2

Okręg wyborczy nr 2.
Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Opieki Społecznej, członek Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Planu i Budżetu.

Piotr Zalewski

Okręg wyborczy nr 6

Okręg wyborczy nr 6
Członek: Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rolnictwa oraz Komisji Komunalnej.

Dominik Pasterski

Okręg wyborczy nr 4

Okręg wyborczy nr 4.
Członek: Komisji Planu i Budżetu oraz Komisji Komunalnej.

Paweł Michalak

Okręg wyborczy nr 15

Okręg wyborczy nr 15.
Członek: Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rolnictwa oraz Komisji Oświaty, Kultury i Opieki Społecznej.

Anna Matusiak

Okręg wyborczy nr 9

Okręg wyborczy nr 9.
Członek: Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Komunalnej.

Tomasz Kucharczyk

Okręg wyborczy nr 5

Okręg wyborczy nr 5,
Przewodniczący Komisji Komunalnej, członek Komisji Oświaty, Kultury i Opieki Społecznej.

Waldemar Krysiak

Okręg wyborczy nr 14

Okręg wyborczy nr 14.
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rolnictwa.

Dariusz Jóźwiak

Okręg wyborczy nr 7

Okręg wyborczy nr 7.
Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rolnictwa, członek Komisji Planu i Budżetu oraz Komisji Oświaty, Kultury i Opieki Społecznej.

Daniel Gorący

Okręg wyborczy nr 3

Okręg wyborczy nr 3.
Członek: Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Oświaty Kultury i Opieki Społecznej.

Beata Gawryszczak

Okręg wyborczy nr 6

Okręg wyborczy nr 6.
Członek Komisji Planu i Budżetu oraz Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rolnictwa.

Małgorzata Gabryelczak

Okręg wyborczy nr 12

Okręg wyborczy nr 12.
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej oraz członek Komisji Oświaty, Kultury i Opieki Społecznej.

Michał Frankiewicz

Okręg wyborczy nr 13

Okręg wyborczy nr 13.
Członek: Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rolnictwa.

Paweł Budner

Okręg wyborczy nr 11

Okręg wyborczy nr 11.
Przewodniczący Komisji Planu i Budżetu oraz członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rolnictwa.

Urszula Kacperska

Przewodnicząca Rady Gminy

Okręg wyborczy nr 8.
Przewodnicząca Rady Gminy przyjmuje interesantów w Urzędzie Gminy Piątek – pok. nr 1, w poniedziałki, w godz. 9:00 – 11:00

Waldemar Borczyński

Wiceprzewodniczący Rady

Okręg wyborczy nr 1.
Członek: Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rolnictwa oraz Komisji Komunalnej.

Back to top