Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Propozycja dla KGW

W dniu 22 sierpnia 2021 roku, odbędą się Dożynki Województwa Łódzkiego w Rogowie, w powiecie brzezińskim, na terenie Leśnego Zakładu Doświadczalnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Z tej okazji zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich, chętne do reprezentowania  Powiatu Łęczyckiego podczas  Dożynek Wojewódzkich, zarówno w konkursie kulinarnym ,,Łódzkie smakuje”, jak i w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy, do zgłaszania się celem reprezentowania Powiatu Łęczyckiego. Z pośród zgłoszonych Kół Gospodyń Wiejskich zostanie wybrane 1 koło zgłoszone do konkursu kulinarnego i 1 do konkursu na wieniec dożynkowy. Zgłoszenia prosimy dostarczać w terminie do dnia 22 lipca 2021 roku, na adres mailowy Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Łęczycy: promocja@leczyca.pl, lub telefonicznie pod numerami telefonów: 24-388-72-31 lub 24-388-72-22, celem określenia dodatkowych szczegółów. Wyboru Koła Gospodyń Wiejskich, które będzie reprezentowało Powiat Łęczycki na Dożynkach Wojewódzkich w Rogowie, dokona Zarząd Powiatu Łęczyckiego.

Back to top
Skip to content