Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Spotkanie informacyjne na temat programu „Czyste powietrze”

Wójt Gminy Piątek zaprasza Mieszkańców w piątek 19 października o godz. 18:00 do sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątku na spotkanie informacyjne na temat programu „Czyste powietrze”.

Dzięki programowi „Czyste Powietrze” właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków.

Program koncentruje się na termomodernizacji oraz efektywnym zarządzaniu energią w gospodarstwach domowych, co pozwoli zmniejszyć ilość zużywanej energii cieplnej i rzeczywiste oszczędności finansowe. Zyska na tym również stan środowiska naturalnego, dzięki ograniczeniu emisji pyłów, gazów cieplarnianych i innych substancji.

Program Priorytetowy Czyste Powietrze to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.

Czyste_powietrze_ulotka

Back to top