Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Starosta zaprasza na „Majówkę Zdrowia”

Starostwo Powiatowe w Łęczycy zaprasza do współpracy i udziału w promowaniu ekologii i proekologicznego stylu życia podczas imprezy plenerowej pn. „XXVII POWIATOWA MAJÓWKA ZDROWIA” oraz „DZIEŃ GODNOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH”, które wzorem lat ubiegłych zostaną przeprowadzone na terenie boisk przy Liceum Ogólnokształcącym w Łęczycy w dniu 26 maja 2022 roku w godzinach 10.00-14.00.

Pandemia wirusa SARC-COV-2 spowodowała przerwę w organizacji imprezy. W tym roku po dwóch latach przerwy wracamy do organizacji festynu, którego celem jest promowanie zdrowego stylu życia, sportu, rekreacji i czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Do współpracy w organizacji imprezy zapraszamy wiele instytucji mających wpływ na zachowanie zdrowia, popularyzowanie ekologii i proekologicznego stylu życia. Przewidujemy różnorodna atrakcje takie jak: Bieg Przełajowy Pradoliną Warszawsko – Berlińską z Parku Miejskiego do Tumu i z powrotem, spacer z przewodnikiem nordic walking, konkursy plastyczne, wiedzy i sprawnościowe, pokazy i wystawy, a także degustacje.
Zapraszamy do współpracy. Prosimy o kontakt i ewentualne zgłoszenie do udziału w konkursach, wystawach lub występach artystycznych.
Dodatkowych informacji udziela:
Kierownik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa, Powiatowego w Łęczycy, Pan Janusz Jankowski – telefon 024 388 7231, kom. 609 197 467.

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content