Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Twoja firma ucierpiała z powodu Covid-19?

Potrzebujesz wsparcia w rozwoju firmy? Twoja firma ucierpiała z powodu Covid-19? A może potrzebujesz środków na założenie działalności Skorzystaj z bezpłatnych spotkań dla przedsiębiorców, na których poznasz m.in. ofertę dotacji, pożyczek, bonów rozwojowych, funduszy UE dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego, którą przestawią przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi. Każdy uczestnik otrzyma materiały, które będą prezentowane podczas wydarzenia.

Cykl spotkań rozpoczynamy od 4 sierpnia br. W ciągu niespełna miesiąca odwiedzimy 24 powiaty w województwie łódzkim.

Spotkanie w Łęczycy odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13:00. Miejsce zostanie podane najpóźniej 7 dni przed wydarzeniem.

Udział w spotkaniu wymaga rejestracji. Szczegóły znajdują się pod linkiem – https://larr.pl/spotkania-informacyjne-2020?fbclid=IwAR2PWyWBwcL4N2PXbCyBkahGlqsm7O6hQ4viwBJrSrqbRKO9_kjPTtGpOtE

 

 

Back to top
Skip to content