Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uczniowie z Czernikowa z wizytą w DPS w Karsznicach

W środę 9 stycznia 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Karsznicach. Aktorzy wraz z p. Krzysztofem Stodulskim zaprezentowali Jasełka Bożonarodzeniowe. Wyjazd odbył się w ramach działalności Szkolnego Koła Wolontariatu  „Otwarte Serca” i został zorganizowany przez p. Agnieszkę Leźnicką. Po występie i wspólnym kolędowaniu uczniowie mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez opiekunki oraz bliżej poznać pensjonariuszy DPS.
Serdecznie dziękujemy pensjonariuszom, pracownikom oraz dyrekcji za tak ciepłe przyjęcie. Mamy nadzieję, że niedługo znów się spotkamy.
tekst i foto: SP w Czernikowie

Back to top
Skip to content