Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uczniowie z Czernikowa zwiedzili TVP3 Łódź

W czwartek 6 grudnia 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie spędzili w Łodzi. Zgodnie z własnym pomysłem postanowili zorganizować tegoroczne Mikołajki  w sposób bardziej innowacyjny. Z ogromnym zaciekawieniem zwiedzali gmach budynku Telewizji Polskiej-Oddział Łódź. Będąc pod wpływem działania magii telewizji przekonali się na czym polega praca dziennikarza telewizyjnego, zapoznali się z funkcjonowaniem mediów publicznych oraz infrastrukturą ośrodka medialnego. Uczniowie wykazali ogromne zainteresowanie studiem nagraniowym, reżyserką, w której znajdowały się wszystkie urządzenia służące do nagrywania obrazu i dźwięku. Zaplecze techniczne TVP Łódź bardzo spodobało się zwiedzającym.

Następnie w oczekiwaniu na film ,,Grinch” punktualnie o 12.45 zajęli miejsca w sali ,,Multikina”. Kolorowy włochaty stwór Grinch wprowadził ich w nastrój nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Było to kilkadziesiąt minut doskonałej zabawy utrzymanej w wesołej, radosnej atmosferze. Po dniu pełnym wrażeń wrócili do domu zmęczeni,  ale zadowoleni.
tekst i foto: SP w Czernikowie

Back to top
Skip to content