XXI Dzień Otwartych Drzwi Instytutu Ogrodnictwa

Instytut Ogrodnictwa serdecznie zaprasza Państwa do udziału w XXI Dniu Otwartych Drzwi Instytutu Ogrodnictwa w Sadzie Doświadczalnym w Dąbrowicach 14 czerwca 2018 roku.

Spotkanie, kierowane zarówno dla sadowników, jak i producentów warzyw, ma na celu popularyzację wyników badań prowadzonych w zakładach naukowych Instytutu Ogrodnictwa. Podczas wykładów i prezentacji doświadczeń przybyłym uczestnikom zostaną przedstawione nowości technologiczne, odmianowe, wdrożenia nowoczesnych metod efektywnej produkcji oraz inne przydatne praktyce wyniki projektów badawczych z zakresu sadownictwa i warzywnictwa, w tym uzyskane w Instytucie wyniki Programów Wieloletnich MRiRW.

W programie tegorocznego Dnia Otwartych Drzwi przewidujemy:
– zwiedzanie doświadczeń w grupach tematycznych w Sadzie Doświadczalnym IO w Dąbrowicach oraz na polach doświadczalnych upraw warzywniczych w Skierniewicach:
– przegląd kwater gatunkowych
– wykłady i poradnictwo

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Dyrektor Instytutu Ogrodnictwa
Prof dr Małgorzata Korbin

PROGRAM DNIA OTWARTYCH DRZWI_14_czerwca_2018

Back to top