Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zapraszamy do Piątku na Bieg Sylwestrowy

Po raz kolejny Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku organizuje bieg z najdłuższą tradycją w gminie Piątek – Bieg Sylwestrowy.

Bieg na dystansie około 10 km odbędzie się wyjątkowo dzień wcześniej, 30 grudnia o godz. 19.00. Brak systemu pomiaru elektronicznego. Biuro zawodów zlokalizowano na ul. Kutnowska 19, w szkole. Jest to bieg przełajowy nocny (przeważnie łąką) w kierunku na “Łysą Górę”. Każdy z zawodników musi posiadać własne oświetlenie. Zawodnik biegnie na własną odpowiedzialność. Bieg jest bezpłatny a limit uczestników to 50 osób (pozostało 19 miejsc!!!). Każdy z uczestników otrzyma koszulkę pamiątkową.

Rejestracja tylko do 12 grudnia, ZAPRASZAMY!

Więcej informacji na fanpage Tempio Piątkowski Klub Biegacza lub bezpośrednio u organizatorów (ZSMR w Piątku).

Link do zapisów: https://b4sportonline.pl/VI_Bieg_Sylwestrowy

Sponsorzy: ZSMR Piątek, Gmina Piątek.

 

Back to top