Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zapraszamy do udziału w konkursach nowalijkowych!

Burmistrz Piątku oraz Rada Miejska w Piątku zapraszają mieszkańców Gminy Piątek do udziału w konkursach, które zostaną przeprowadzone podczas 16. Dnia Nowalijki, w niedzielę 5 czerwca 2022 r.

Tradycyjnie podczas festynu przeprowadzony zostanie konkurs na największa kapustę i największego kalafiora. Warzywa do konkursu będą przyjmowane, a następnie mierzone i ważone w namiocie przy scenie. Jak zawsze na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy również do udziału w konkursie kulinarnym na danie/potrawę z nowalijek pod hasłem „Królowa może być tylko jedna – kapusta”. Konkurs kierowany jest do stowarzyszeń, fundacji i kół gospodyń wiejskich działających na terenie Gminy Piątek. Także na laureatów tego konkursu czekają nagrody. Więcej informacji na temat konkursów, dofinansowania na przygotowanie stoisk promocyjnych itp. w pok. nr 13
Urzędu Miejskiego w Piątku – tel. 24 722 12 37. Zapraszamy!

Klauzula informacyjna

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content