Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zapraszamy do Witowa na Leśną Dychę

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Leśnej Dychy w Centrum Polski. Organizatorzy zapraszają biegaczy (10 km) i „kijkarzy” (Nordic Walking – 8 km) 29 września o godz. 11.00 i na trasę urokliwego Witowskiego lasu (Witów, gm. Piątek, 7 km od Piątku).

Leśna Dycha w Centrum Polski to bieg przełajowy szerokimi i wąskimi duktami jednego z najpiękniejszych lasów naszej gminy, lasu Witowskiego. Malowniczy rezerwat przyrody Silne Błota, miła atmosfera i zdrowa rywalizacja to wszystko powinno przyciągnąć miłośników biegania z całego kraju!

Na każdego kto ukończy dystans 10 km biegu oraz 8 km trasy Nordic Walking czeka specjalnie zaprojektowany medal a dla najlepszych puchary i nagrody. Po biegu zaprosimy uczestników na ognisko z kiełbaskami.

Za pomiar elektroniczny i rejestrację online odpowiada firma Protimer. Do dnia dzisiejszego (11.09.) zarejestrowało się 84 biegaczy z całej Polski.

Link do rejestracji i regulaminu biegu

Organizatorzy: Tempio Piątkowski Klub Biegacza, LKS Malina Piątek, Gmina Piątek, Towarzystwo Miłośników Piątku i Okolic.

Sponsorzy: Bank Spółdzielczy Ziemi Łęczyckiej w Łęczycy, Buttimer Sp. z o.o., WC Serwis Łódź

plakat

Back to top