Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zapraszamy na festyn z okazji Dnia nowalijki

Burmistrz Piątku i Rada Miejska w Piątku serdecznie zapraszają firmy, producentów, rolników, handlowców i twórców ludowych do przygotowania stoisk promocyjnych oraz udziału w konkursach podczas 17. Dnia Nowalijki w dniu 4 czerwca 2023 r.

Tradycyjnie podczas Dnia Nowalijki odbędzie się konkurs na największą kapustę i największego kalafiora. Zgłoszenia warzyw do konkursu (warzywa jadalne, nie dekoracyjne), jak zawsze przyjmowane będą w namiocie przy scenie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Nie zabraknie również konkursu kulinarnego kierowanego do działających na terenie gminy stowarzyszeń, fundacji i Kół Gospodyń Wiejskich. Zgłoszenia dań konkursowych – po oficjalnym otwarciu festynu w namiocie przy scenie.
Hasłem przewodnim tegorocznego konkursu kulinarnego jest „Nowalijkowa przygoda kulinarna”. Także i dla  laureatów tego konkursu organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody.

Translate/Перекладач
Skip to content