Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zapraszamy na warsztaty z programu „czyste powietrze” w Piątku

Jeżeli chcesz uzyskać dofinansowanie na eko zmiany w swoim domu – wymienić stary piec, zmienić termoizolacje, ocieplenie albo założyć nowe okna – przyjdź na bezpłatne warsztaty w Piątku.

Podczas warsztatów:

– ekspert programu „Czyste Powietrze” pomoże Ci bezpłatnie wypełnić wniosek;

– krok po kroku wyjaśnimy, jakie dokumenty są potrzebne, żeby otrzymać dofinansowanie;

– dowiesz się, jakie zmiany w Twoim domu będą najlepsze.

Warsztaty odbędą się 14 lutego o godz. 15:00 w Piątku, adres: Strażacka 1, 99-120 Piątek. Jeżeli chcesz wziąć udział w warsztatach zapisz się tutaj: www.zwalcznude.pl/wydarzenia/program-czyste-powietrze-warsztaty-w-piatku/ Udział jest bezpłatny.

Jeżeli nie możesz przyjść na warsztaty skontaktuj się z ekspertem online: biuro@zwalcznude.pl, tel. 884 939 880 lub zadaj pytanie na grupie Czyste Powietrze – pomoc w pisaniu wniosków: www.facebook.com/groups/602339271103248. Więcej informacji o projekcie tutaj: www.zwalcznude.pl/nasze-czyste-powietrze

Niniejszy materiał został dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Zwalcz Nudę.

 

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content