Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zaproszenie na Mixer Regionalny Łódzkie 2019

Setne urodziny są niezwykłym wydarzeniem w każdej rodzinie. Nie inaczej jest w województwie łódzkim, które w 2019 roku obchodzi właśnie jubileusz 100-lecia istnienia. Dla mieszkańców łódzkiego to wyjątkowa okazja do bliższego poznania regionu i dobrej zabawy.

Serdecznie zapraszam do wspólnego świętowania roku jubileuszowego na Mixerze Regionalnym Łódzkie 2019, który odbędzie się 7 września 2019 roku w trzech miastach: Łęczycy, Sieradzu i Rawie Mazowieckiej. Wybór jest nieprzypadkowy, były to stolice historycznych województw Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Nawiązuje również do symboliki herbu województwa łódzkiego. Dla mieszkańców będzie to historyczna podróż do korzeni regionu. Proponujemy Państwu zaprezentowanie swojej jednostki w Rawie Mazowieckiej lub Łęczycy (wybór miejsca reprezentacji pozostawiamy Państwu). W Sieradzu odbędą się natomiast Targi Ekonomii Społecznej, podczas których będzie można się spotkać z liderami ekonomii społecznej działającymi w kluczowych dla regionu branżach. Zachęcam Państwa do oryginalnej prezentacji na stoisku, która nawiązywać winna do tegorocznej tematyki wydarzenia, czyli „100-lecia Województwa Łódzkiego”.

W załączeniu znajdziecie Państwo wszelkie informacje związane z organizacją przedsięwzięcia, a także formularz zgłoszeniowy uczestnictwa Państwa jednostki w wydarzeniu. Termin nadsyłania zgłoszeń udziału w Mixerze upływa w dniu 12 lipca 2019 r. Jeżeli będą Państwo potrzebowali dodatkowych informacji dotyczących udziału w wydarzeniu, proszę kontaktować się z pracownikiem Departamentu Promocji – Panią Agnieszką Grocholińską, tel. 42 663 35 62, e-mail: mixer@lodzkie.pl. Informacje dotyczące organizacji wydarzenia będą również umieszczane na stronie www.mixer.lodzkie.pl/wystawcy2019.

Liczę na spotkanie w Łęczycy lub Rawie Mazowieckiej podczas Mixera Regionalnego Łódzkie 2019.

Marszałek Województwa Łódzkiego
Grzegorz Schreiber

formularz zgłoszeniowy

Back to top
Skip to content