Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zaproszenie na szkolenie

W imieniu Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w Łodzi serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn. „Partnerstwo publiczno-prywatne w perspektywie finansowej 2021-2027” którego celem szkolenia będzie m.in. z pojęciem i formułą partnerstwa publiczno-prywatnego.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej w terminie 3 kwietnia 2024 w godzinach 8:30-14:30 w Łodzi ul Traugutta 21/23, sala konferencyjna na XVII piętrze – organizator Wydział Komunikacji Funduszy Europejskich.

W przypadku chęci wzięcia udziału w szkoleniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOLPf22CQ2K7t6Q8dQwRQjPLxDDIv7spjVh8YSLimmtxmnsQ/viewform

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w szkoleniu. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

program szkolenia

Skip to content