Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

Zakład Ubezpieczeń Społecznych  I Oddział w Łodzi zaprasza Państwa 4 marca 2020 r.  do udziału w bezpłatnych szkoleniach:
 11:00 – Dobrowolne formy spłaty zadłużenia wobec ZUS
Szkolenia odbędą się w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej  im. B. Prusa w Zgierzu Filia Nr 2 przy ul. Długiej 29A.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych  I Oddział w Łodzi zaprasza Państwa 10 marca 2020 r.  do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt.:
8:00 – Dokumentowanie prawa do zasiłku chorobowego z uwzględnieniem zmian związanych z wprowadzeniem elektronicznych zaświadczeń lekarskich e-ZLA
Szkolenie odbędzie się w Biurze Terenowym ZUS w Brzezinach przy ul. Głowackiego 43 w sali konferencyjnej.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych  I Oddział w Łodzi zaprasza Państwa 18 marca 2020 r. do udziału w bezpłatnych szkoleniach:
09:00 – Umowa zlecenia i związane z nią zbiegi tytułów do ubezpieczeń
10:30 – Program Płatnik – praca w aplikacji od podstaw
13:30 – Ulgi w spłacie zaległości z tytułu składek i nienależnie pobranych świadczeń
Szkolenia odbędą się w I Oddziale ZUS w Łodzi przy ul. Zamenhofa 2, sala szkoleniowa II piętro.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych  I Oddział w Łodzi zaprasza Państwa 20 marca 2020 r. do udziału w bezpłatnych szkoleniach:
09:00 – Zasady ustalania okresu zasiłkowego
10:00 – Zasady ustalania uprawnień do zasiłku opiekuńczego
11:00 – e-ZLA elektroniczne zwolnienia lekarskie – płatniku bądź świadomy zmiany

Szkolenia  odbędą się w II Inspektoracie ZUS w Łodzi przy ul. Lipiec Reymontowskich 11.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prowadzone są zapisy na szkolenia, które przyjmowane są pod numerem telefonu: 42  638 21 23 bądź pod adresem e-mail  szkolenia_lodz@zus.pl

Na szkolenie zapraszamy wszystkich chętnych zainteresowanych tematem.