Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zwolnienia podatkowe z tytułu nowej inwestycji

Szanowni Państwo,
Od stycznia 2022 została wprowadzona nowa Mapa Pomocy Publicznej
na lata 2022-2027. W województwie Łódzkim poziom pomocy publicznej zwiększył się do 40%.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym, na temat uzyskania zwolnienia podatkowego z tytułu nowej inwestycji. Podczas spotkania specjaliści z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przedstawią obowiązujące przepisy PSI(Polska Strefa Inwestycji). Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się jakie inwestycje kwalifikują się do objęcia pomocą publiczną  oraz jakie warunki należy spełnić by wsparcie uzyskać.

Zapraszamy w dniu 10 lutego 2023,  godzina 10:00 do siedziby Urzędu Miejskiego w Piątku – ul. Rynek 16 (sala konferencyjna)

Kontakt:
Karolina Falkenberg
karolina.falkenberg@sse.lodz.pl
+48 721 205 620

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content