Zapraszamy na XLIII Zlot do Środka Polski

Oddział PTTK ,,Ziemi Łęczyckiej” w Łęczycy zaprasza wszystkich miłośników turystyki, aktywnego wypoczynku i krajoznawstwa na XLIII Zlot do Środka Polski, który odbędzie się 11 maja 2024r.  na terenie miasta i gminy Piątek.
Współorganizatorem Zlotu jest Urząd Miejski w Piątku oraz Towarzystwo Miłośników Piątku i Okolic. Zlot organizowany jest przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
Propagowanie turystyki jako zdrowego stylu życia, poznawanie piękna i walorów krajoznawczych Miast i Gminy Piątek połączone z zabawą to główne cele tegorocznego Zlotu. Na uczestników Zlotu czeka pełna przygód i zabawy trasa piesza w otoczeniu cudownej przyrody Lasu w Witowie.
Wszyscy, którzy zdecydują się 11 maja 2024 r. spędzić wspólnie czas z Oddziałem PTTK „Ziemi  Łęczyckiej” będą mieli zapewniony szereg niespodzianek i mnóstwo atrakcji. Zlot jest imprezą non-profit i nie ma charakteru komercyjnego. Odbędzie się na zasadach samoorganizacji i wolontariatu.

regulamin, karta zgłoszenia