Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Fundacja Zielony Piątek zaprasza do udziału w projekcie

Miło nam poinformować, że już 15 czerwca 2024 roku Fundacja Zielony Piątek zaczyna realizację projektu grantowego w ramach Lokalnego Konkursu Grantowego „Działaj Lokalnie 2024”. organizowanego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „POLCENTRUM” we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach ogólnopolskiego programu „Działaj Lokalnie”, który jest przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

W ramach projektu Fundacja realizować będzie zajęcia w formie prelekcji, warsztatów i wyjazdu studyjnego. Projekt opiera się na działaniach ekologicznych i tajnikach sztuki recyklingu, która w dużej mierze bazuje się na rękodziele.

Zaczynamy 15 czerwca o godzinie 16:00 w Świetlicy Wiejskiej w Pokrzywnicy.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!!!

Skip to content