Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Schronisko MEDOR potrzebuje pomocy!!!

Prosimy każdego przyjaciela zwierząt o wsparcie naszego schroniska. Prowadzimy Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zgierzu wybudowane przez nas wyłącznie ze zbiórek pieniężnych i darowizn w 2002 roku. Przyjmujemy do schroniska bezdomne psy i koty z okolicznych gmin. Obecnie mamy pod opieką 138 psów i 16 kotów. Zwierzęta, które do nas trafiają w większości są w bardzo złym stanie: zaniedbane i chore wymagają długotrwałego leczenia, rehabilitacji i często kosztownych zabiegów operacyjnych oraz opieki behawiorysty. Niestety stale rosnący wzrost kosztów utrzymania zwierząt i schroniska zaczyna nas przerastać.

Zawsze staraliśmy się robić wszystko, aby zwierzaki przebywające pod naszą opieką nawet w warunkach schroniskowych mogły być szczęśliwe. Najważniejsze jest dla nas, by znalazły kochające domy, jednak nie każdy psiak czy kot otrzymuje taką szansę na nowe życie.

Dlatego też, zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej inicjatywy. Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli zapewnić naszym podopiecznym leczenie, karmę oraz odpowiednie warunki bytowe. Wierzymy, że razem uda nam się wiele osiągnąć, pomóc bezdomnym zwierzakom, które mogą liczyć tylko na dobre serce człowieka.

Serdecznie dziękujemy każdemu Darczyńcy za bezinteresowne wsparcie i czekamy na Wasze odwiedziny. Można nas znaleźć na Facebooku i w innych mediach społecznościowych:

https://www.facebook.com/schronisko.medor

STRONA GŁÓWNA

Osoby lub firmy chcące wspomóc Schronisko mogą przekazywać dary bezpośrednio do siedziby Schroniska Fundacji Medor, 95-100 Zgierz, ul. Urocza 9 lub dokonywać wpłat na konto :
Fundacja Medor, Bank Śląski o/Zgierz 91 1050 1461 1000 0022 8952 9931
KRS0000226639
Ogromnym wsparciem jest przekazywanie 1,5% podatku na rzecz OPP

Jeżeli nie możecie pomóc zwierzętom finansowo, prosimy o dalsze przekazanie naszego apelu o pomoc poprzez Facebook lub inne media.
W jaki sposób możecie nam jeszcze pomóc?
– możecie zostać wolontariuszami naszego schroniska,
– zamieszczać ogłoszenia adopcyjne,
– robić zdjęcia zwierzakom,
– organizować kiermasze, dzień wolontariatu,
– przekazywać fanty na „Medorowy Bazarek”, z którego dochód przeznaczamy na cele statutowe.

Pamiętajmy, że razem możemy więcej, a wspólnym działaniem uratujemy życie jeszcze większej ilości zwierząt!

Do zobaczenia!

Prezes Zarządu Fundacji Medor
Elżbieta Andrzejewska

Skip to content