Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uchwyć przyrodę latem, wygraj kurs fotograficzny

Po wiosennej edycji konkursu fotograficznego „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski” wszystkich mieszkańców zapraszamy do udziału w drugiej, letniej odsłonie. Na autorów najlepszych zdjęć pokazujących przyrodę latem, czekają atrakcyjne nagrody m.in. vouchery na profesjonalny kurs fotograficzny.

Celem konkursu jest uchwycenie piękna i różnorodności przyrody województwa łódzkiego oraz pokazanie, jak się zmienia w zależności od pór roku. Zdjęcia łąk, parków i krajobrazów z Łódzkiego wiosną już od Państwa dostaliśmy, teraz ogłaszamy konkurs na fotografie wykonane latem.

W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec województwa, który ukończył 13 lat. Zgłoszone fotografie – jedna od jednego autora – nie mogą być pracami zbiorowymi, ani też nie mogą być to zdjęcia nagrodzone w innych konkursach. Dla autorów najlepszych prac mamy bardzo ciekawe nagrody – vouchery na profesjonalny, stacjonarny kurs fotograficzny.

Prace konkursowe oraz wypełniony formularz i załączniki, należy nadsyłać w terminie od 20 czerwca do 31 lipca 2023 r. na adres ogrody@lodzkie.pl

Szczegółowe informacje – formularz zgłoszenia, regulamin itp –  https://www.lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/uchwy%C4%87-przyrod%C4%99-latem,-wygraj-kurs-fotograficzny

Skip to content