Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zaproszenie dla Seniorów!

W imieniu organizatorów zapraszamy Seniorów z Gminy Piątek na  X Międzynarodowe Senioralia w Krakowie, które odbędą się 1 września na Rynku Głównym w Krakowie oraz Parku Jordana.

X Międzynarodowe Senioralia w Krakowie to wydarzenie, które odbywa się corocznie i gromadzi dużą liczbę uczestników (w 2022 ponad 4 tysiące Seniorów z ponad 100 miejscowości). Na wydarzenie zapraszamy członków rad seniorów, uniwersytetów trzeciego wieku, organizacji seniorskich, instytucji publicznych, społecznych i prywatnych oraz przedstawicieli miast partnerskich i władz samorządowych z całej Polski.

X Międzynarodowe Senioralia w Parku Jordana zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim, po której nastąpi pochód-parada do Parku Jordana, gdzie odbędą się wykłady, bezpłatne badania i konsultacje. Będą to wykłady specjalistów na temat zdrowia, bezpieczeństwa, prawa i ekonomii oraz aktywizacji seniorów. Poza częścią wykładową planujemy również część sportową oraz rozrywkową obejmując m.in. koncert Alexandra Martineza, Pokaz Mody Stylowych Seniorów oraz imprezą integracyjną, którą poprowadzi DJ Wika.

W związku z tym, że Gmina Piątek jest partnerem Programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora udział w IX Międzynarodowych Senioraliach jest całkowicie bezpłatny. Warunkiem udziału w Senioraliach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

plakat

formularz zgłoszeniowy

Skip to content