22. Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w podstawówce w Piątku

W dniu 21 marca 2024r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku odbył się już kolejny, bo 22. Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego: w kat. klas I- III o Puchar Przewodniczącej Rady Rodziców, klas IV – VI o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Piątku; w kat. klas VII – VIII, Rodzice: Mama/Tata o Puchar Burmistrza Piątku; w kat. OPEN o Puchar Prezesa LKS „Malina” Piątek.

W otwarciu imprezy sportowej uczestniczyli: Burmistrz Piątku p. Krzysztof Lisiecki, Przewodniczący Rady Miejskiej p. Daniel Gorący, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Ewa Gajewicz, nauczyciele wychowania fizycznego p. A. Raj, p. M. Wróblewska, p K.Korzewski i p. wicedyrektor szkoły – A. Przybylak; rodzice, uczniowie , a także liczna grupa sympatyków naszego Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego.
W turnieju wzięło udział 70 zawodników. Turniej otworzyła p .wicedyrektor szkoły A. Przybylak. Powitała przybyłych uczestników turnieju. Przypomniała o zasadach fair play podczas rozgrywek, życzyła wspaniałej zabawy. Pan Burmistrz Piątku wraz z przewodniczącą Rady Rodziców, Przewodniczącym Rady Miejskiej oraz z wicedyrektorem dyrektorem szkoły dokonali oficjalnego otwarcia 22 Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego życząc udanej zabawy.

WYNIKI: 22. RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEJ RADY RODZICÓW

W kategorii dziewcząt I-III
I miejsce Lilianna Romek – kl. II a
II miejsce Maja Gawryszczak- kl. III a
III Alicja Gołek kl. I b

W kategorii chłopców I-III
I miejsce Tomasz Perzyński kl. III a
II miejsce Natan Piechuta kl. III a
III miejsce Fabian Pawlak kl. II a

WYNIKI: 22. RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ

w kategorii DZIEWCZĄT IV – VI:
I miejsce Julia Borecka kl. VI a
II miejsce Lilianna Dąbrowska kl.VI a
III miejsce– Romek Michalina – kl. V B

w kategorii CHŁOPCÓW IV – VI:
I miejsce Antoni Oterski kl. Vb
II miejsce Adam Perzyński kl. Vb
III miejsce Tymon Pawlak kl. Vb

WYNIKI: 22. RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA PIĄTKU

w kategorii DZIEWCZĄT VII – VIII
I miejsce –Zuzanna Rosińska VII a
II miejsce Weronika Kęsicka kl. VII a
III miejsce Kinga Jóźwiak kl. VIIa

w kategorii CHŁOPCY VII – VIII
I miejsce –Maksym Twerdyi kl. VII b
II miejsce- Nikita Stetsenko kl. VII b
III miejsce- Wojciech Skopiak kl. VIII b

w kategorii RODZIC – MAMA:
I miejsce – p. Anna Sitkiewicz
II miejsce – p. Pawlak Milena
III miejsce –p. Ewelina Piaskowiak

w kategorii RODZIC – TATA:
I miejsce – p. Zając Tomasz
II miejsce – p. Jarzyński Piotr
III miejsce – p. Oterski Artur

WYNIKI: 22. RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR PREZE4SA LKS „MALINA” PIĄTEK w kategorii OPEN:
I miejsce – Stróżewski Jakub – uczeń ZSMR im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku
II miejsce – Shultz Konrad – uczeń ZSMR im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku
III miejsce – Wasielewski Krzysztof – uczeń ZSMR im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku

Turniej przebiegał w sympatycznej atmosferze, grze fair play. Zwycięzcy I miejsca otrzymali puchary, II i III miejsca – medale oraz dyplomy. Wręczenia nagród dokonali: Burmistrz Piątku p. Krzysztof Lisiecki wraz z wicedyrektorem szkoły p. A. i wicedyrektorem szkoły p. A. Przybylak, Przewodniczącym Rady Miejskiej w Piątku – p. D. Gorącym, Przewodniczącą Rady Rodziców p. E. Gajewicz oraz nauczycielami: p. A. Raj, p. M. Wróblewską , K. Korzewskim.

Zwycięzcom GRATULUJEMY.Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za udział, za zaangażowanie, za super zabawę, która towarzyszyła turniejowi.

tekst i foto: SP w Piątku