Wysoka frekwencja na badaniach w Piątku
Czwartkowe(21.05) badanie mammograficzne, które miało miejsce przy GOPS-ie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród pań z naszej gminy. Z tej możliwości skorzystało aż 61 mieszkanek.
Wysoka frekwencja dowodzi, że panie odpowiedzialnie podeszły do kwestii zadbania o swoje zdrowie. O kolejnych akcjach prozdrowotnych będziemy oczywiście informować na naszej stronie Dziękujemy za udział!