Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zaproszenie na warsztaty Nordic Walking

Stowarzyszenie Kobiet Geometrycznego Środka Polski serdecznie zaprasza na warsztaty Nordic Walking, które realizowane są w ramach projektu „Aktywne nie tylko w piątki”.

Warsztaty odbędą się 5 czerwca 2026 r. o godz. 16:00 w Parku Miejskim w Piątku

Organizatorki będą miały do dyspozycji kije do Nordic Walking, ale zabranie własnych kijków (jeśli ktoś posiada) jest wskazane i mile widziane.

 

Back to top
Przejdź do treści