Zaproszenie na warsztaty Nordic Walking
Stowarzyszenie Kobiet Geometrycznego Środka Polski serdecznie zaprasza na warsztaty Nordic Walking, które realizowane są w ramach projektu „Aktywne nie tylko w piątki”.
Warsztaty odbędą się 5 czerwca 2026 r. o godz. 16:00 w Parku Miejskim w Piątku
Organizatorki będą miały do dyspozycji kije do Nordic Walking, ale zabranie własnych kijków (jeśli ktoś posiada) jest wskazane i mile widziane.
