Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Pierwsza Rada Budowy i początek prac

W środę, 17 czerwca rozpoczęły się działania związane z budową mieszkań na wynajem. Swoje pierwsze spotkanie miała też Rada Budowy, która udała się na ulicę Łowicką, aby zobaczyć teren, na którym już wkrótce stanie budynek wielorodzinny SIM KZN Reymontowski .

Pierwsze prace związane będą jednak z rozbiórką i przygotowaniem terenu, aby po nich rozpoczęły się prace budowlane. Środowe spotkanie było ważnym krokiem ku realizacji inwestycji, dzięki której w naszej gminie powstanie dodatkowych 16 mieszkań.

 

Back to top
Przejdź do treści