Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zaproszenie od naszych przedszkolaków

W czwartek, 18 czerwca dzień w Urzędzie Miejskim w Piątku umiliła wizyta dzieci z Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku, które przyszły zaprosić władze naszej gminy na uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci kończące edukację przedszkolną. Było bardzo sympatycznie, a takie odwiedziny zawsze dodają kolorytu. Dziękujemy za zaproszenie.

Back to top
Przejdź do treści