Umowa podpisana – powstanie punkt dydaktyczny
W poniedziałek, 22 czerwca Burmistrz Piątku Anna Matusiak i skarbnik Gminy Anna Matusiak w towarzystwie dyrektor Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku Joanny Przybylak gościły w Urzędzie Miasta Kutno, gdzie podpisały umowę na „Utworzenie punktu dydaktycznego w Gminnym Przedszkolu im. Jana Pawła II w Piątku”.
Inwestycja ta otrzymała dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na kwotę 59 989 zł w ramach konkursu „Nasze Ekologiczne Pracownie”. Dzięki temu punkt dydaktyczny, który powstanie na zewnątrz naszego przedszkola, będzie wzbogacony o szereg pomocy dydaktycznych, nowe elementy wyposażeni i rośliny, które posłużą edukacji proekologicznej.
