Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Absolutorium dla Burmistrz Piątku Anny Matusiak

Podczas XXVI sesji Rady Miejskiej w Piątku, która odbyła się w środę, 24 czerwca Burmistrz Piątku Anna Matusiak uzyskała wotum zaufania i absolutorium za rok 2025. W obradach uczestniczyło 13 radnych. Po stałych punktach obrad oraz przedstawieniu opinii RIO w Łodzi nt. przedłożonego przez Burmistrz Piątku sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Piątek za rok 2025, wniosku Komisji Rewizyjnej, opinii RIO w sprawie wniosku Komisji Rewizyjnej o udzielenie absolutorium Burmistrzowi Piątku za rok 2025, sprawozdaniu Przewodniczących Komisji i debacie nad Raportem Gminy Piątek za rok 2025 radni Rady Miejskiej 12 głosami za i 1 wstrzymującym się, zdecydowali o udzieleniu absolutorium oraz wotum zaufania dla Burmistrz Piątku.

Po głosowaniu nad podjęciem uchwał o udzielenie absolutorium, zatwierdzenia sprawozdania finansowego z wykonania budżetu Gminy Piątek za rok 2025 i  udzielenia absolutorium Burmistrz Anna Matusiak otrzymała gratulacje i kwiaty z rąk Przewodniczącej Rady Miejskiej w Piątku – Agnieszki Wójcik i Wiceprzewodniczącego Rady – Mariusza Malinowskiego oraz kierowników jednostek organizacyjnych gminy.

 

Back to top
Przejdź do treści