Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Bezpłatne webinarium – Czyste powietrze

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Program Czyste Powietrze – wsparcie dla Ciebie i środowiska”. Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z Programem Priorytetowym „Czyste Powietrze”. W czasie spotkania przewidziany jest panel pytań i odpowiedzi z udziałem przedstawicieli Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Webinarium odbędzie się 21 czerwca 2023 roku w godz. 10.00 – 12.00 (rekrutacja do 19.06.2023 r.)

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5989-webinarium-pn-program-czyste-powietrze-wsparcie-dla-ciebie-i-srodowiska pod przyciskiem „Weź udział”. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.

Plakat

Skip to content