Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Dotacja w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Informujemy, że Gmina Piątek, po raz kolejny w ramach realizacji Priorytetu 3 ?Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025? pozyskała środki finansowe w formie dotacji z przeznaczeniem na zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego, bibliotek szkolnych, a także zakup nowości wydawniczych oraz elementów wyposażenia do bibliotek szkolnych. Kwotę 3 000,00  zł. otrzymało tym razem Gminne Przedszkole im. Jana Pawła II w Piątku.
Realizacja projektu jest możliwa dzięki wkładowi własnemu Gminy, który wynosi 20% kosztów realizacji zadania.
Mamy nadzieję, że zakup nowości wydawniczych, przyczyni się do realizacji  celów kształcenia w zakresie edukacji czytelniczej oraz będzie wpływać na rozwój zainteresowań i kształtowanie twórczych postaw dzieci.

 

Skip to content