Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Dzień Kobiet w towarzystwie Miss

W środę 8 marca w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątku odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Organizatorem eventu była Fundacja Zielony Piątek przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Piątku oraz Gminą Piątek.

Gościem honorowym spotkania była Alicja Adamiak –  II Wicemiss Województwa Łódzkiego, studentka Zarządzania i Marketingu na studiach II stopnia.

Uczestniczkom spotkania życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył  Przewodniczący Rady Miejskiej ? Daniel Gorący oraz Dyrektor GOKu ? Dariusz Struszczak. Wszystkie Panie otrzymały z okazji swojego święta tulipany i słodki upominek. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Big Dance, a dawkę humoru zafundowała swoim monologiem – Barbara Garus.

Skip to content