Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Dzień Nauczyciele w podstawówce w Czernikowie

Dzień Edukacji Narodowej był okazją, aby złożyć nauczycielom oraz pracownikom oświaty podziękowania i życzenia. Ze względu na sytuację epidemiologiczną związaną z zagrożenie COVID ? 19 tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej wyglądały nieco inaczej niż w latach ubiegłych.
Uczniowie klasy I , klasy VII pod kierunkiem swoich wychowawczyń: p. Jolanty Barylskiej oraz p. Ewy Topińskiej przygotowały montaż słowno ? muzyczny zatytułowany ?Za trud, za uśmiech, za serce… dziękujemy?, który został zaprezentowany p. Burmistrzowi , p. Dyrektor, nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym w sposób zdalny.
Po obejrzeniu części artystycznej p. Burmistrz Krzysztof Lisiecki oraz p. Dyrektor Agnieszka Bartczak złożyli wszystkim życzenia oraz wręczyli nagrody.
Nagrody Pana Burmistrza otrzymały: p. Agnieszka Bartczak i p. Milena Zwierzchowska. Nagrody Pani Dyrektor otrzymały: p. Edyta Stróżewska, p. Agnieszka Tomczyk, p. Ewa Garus, p. Ewelina Kucharska, p. Joanna Śliwińska. Nagrodzeni zostali również pracownicy niepedagogiczni: p. Jolanta Janczak, p. Dorota Jóźwiak, p. Piotr Jóźwiak.
Wszystkim pracownikom oświaty życzymy zdrowia, pogody ducha, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, a nagrodzonym gratulujemy.
tekst i foto: SP w Czernikowie

 

Skip to content