Eliminacje gminne konkursu „Pięknie być człowiekiem”

W czwartek, 20 kwietnia 2023 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Piątku odbyły się gminne eliminacje konkursu „Pięknie być człowiekiem”. Organizatorem konkursu była już po raz dziesiąty Gminna Biblioteka Publiczna w Piątku.
Klasyfikacja końcowa konkursu:

KLASY I-III
I miejsce Iga Barylska ? Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernikowie (Kucharska Ewelina)
II miejsce Wiktoria Kamecka ? Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernikowie (Jolanta Barylska)
III miejsce Antoni Milczarek ? Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernikowie (Milena Wojtczak)

KLASY IV-VI
I miejsce Lena Baranowska ? Klasa V b, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku (Maria Tomalak)
I miejsce Amelia Nowakowska ? Klasa IV b, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku (Joanna Wojtak)
II miejsce ? Jakub Kacprzak-  Klasa IV a, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku (Joanna Wojtak)
II miejsce -Julia Kmieciak – Klasa IV b,  Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku (Joanna Wojtak)

KLASY VII-VIII
I miejsce ? Oliwia Kołodziejczyk – Klasa VIII , Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku (Regina Bednarek)
II miejsce ? Zuzanna Rzeźniczak ? Klasa VIII, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernikowie ( Ewa Garus)

Zdobywcy I i II miejsc będą reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!