Piątek odkryty na nowo ? sobotni event w Piątku

To wydarzenie się zakończyło

Pragnę Państwa poinformować, iż na terenie naszego Miasta na Skwerze Geometrycznego Środka Polski w sobotę 21 sierpnia 2021r.  odbędzie się event plenerowy obejmujący swoim zakresem promocję Miasta Piątek podczas, którego zostanie zaprezentowane oficjalnie logotyp Piątku (będący częścią jego identyfikacji wizualnej). Zaprezentujemy po raz pierwszy album o naszym mieście pt.: ?MIASTO PIĄTEK reminiscencje?  oraz wystawę zdjęć fotograficznych biorących udział w konkursie fotograficznym pn: ?Piątek odkryty na nowo? wraz z wręczeniem nagród laureatom konkursu. Wydarzeniu będzie towarzyszyła profesjonalna oprawa muzyczna oraz cateringowa.
Punktem kulminacyjnym eventu będzie umieszczenie ?Kapsuły czasu? pod pomnikiem Geometrycznego Środka Polski z przesłaniem dla przyszłych pokoleń mieszkańców naszego Miasta i Gminy. Dla naszych najmłodszych mieszkańców w tym dniu zostanie zorganizowana strefa zabaw pn: ?Dmuchany Park Rozrywki?, która już dziś zaprasza na teren targowicy w Piątku.

HARMONOGRAM EVENTU:
10.00 ? przywitanie przybyłych gości oraz mieszkańców Miasta,
10.15 ? przedstawienie historii Piątku,
10.30 ? umieszczenie kapsuły w Ziemi Piątkowskiej,
10.45 ? przemówienie Burmistrza Piątku
10.55 ? przemówienia zaproszonych gości,
11.15 ? oficjalna prezentacja logotypu Miasta Piątku,
11.25 ? wręczenie nagród laureatom konkursu fotograficznego ?Piątek odkryty na nowo?,
11.50 ? 13.00 prezentacja wystawy pn: ?Miasto Piątek na kartach historii. Przeszłość i teraźniejszość ?, poczęstunek, prezentacja fotografii konkursowych oraz rękodzieła artystów działających na terenie naszej gminy,
13.00 ? oficjalne zakończenie eventu.

Byłoby mi niezmiernie miło, gdyby mieszkańcy Miasta i Gminy Piątek zechcieli uczestniczyć w w/w uroczystości.
Krzysztof Lisiecki
Burmistrz Piątku