Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

II Wicemiss Województwa Łódzkiego

W dniu 17 grudnia 2022 roku w łódzkim Monopolis odbyła się gala finałowa konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Koronę najpiękniejszej zdobyła 21-letnia łodzianka Julia Rychlik. Nowa Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2022 to studentka Kosmetologii i Pielęgniarstwa. Na co dzień pracuje w salonie kosmetycznym. I Wicemiss został 20-letnia łodzianka Martyna Mendelska. To studentka Pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Tytuł II Wicemiss otrzymała Alicja Adamiak z Sułkowic koło Piątku. 24 letnia mieszkanka naszej Gminy ukończyła studia I stopnia na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Aktualnie jest studentką Zarządzania i Marketingu na studiach II stopnia. Na co dzień pracuje przy organizacji eventów. Serdecznie gratulujemy!!!

Na gali finałowej zaprezentowało się 17 finalistek w 7 pokazach: sukniach ślubnych i wieczorowych projektu Moniki Jankowskiej, strojach casualowych projektu Beaty Frankowskiej, strojach koktajlowych MMK by Mimi, sukienkach od Monnari, kolekcji piżam od Silk Milk oraz kostiumach kąpielowych Gabbiano. O fryzury kandydatek zadbał Salon Domino Garczyński, a o makijaże Anagra. Oprawę artystyczną wydarzenia podkreślił występ wokalny Kasi Łaskiej oraz tancerzy z Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi.
Podczas tegorocznej edycji konkursu w łódzkim Monopolis odbyła aukcja charytatywna świątecznych pierników przygotowanych i udekorowanych przez finalistki konkursu na rzecz 4-letniego Milanka chorego na ostrą białaczką limfoblastyczną. Pierniki powstały na warsztatach w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, będącej od wielu lat partnerem konkursu. Akcję można wesprzeć także darowiznami na kampanię ?Miss Polonia z sercem dla Milanka?.
tekst i foto – źródło: leczyca.naszemiasto.pl

Skip to content